Yatakta Vazgeçilmez Olun!

3 Şubat 2016
308 kez görüntülendi

Yatakta Vazgeçilmez Olun!

Yatakta vazgeçilmez olmak aşkınızı güçlendirdiği gibi, onu size daha çok bağlayacaktır. Sizler için yatakta vazgeçilmez olmanın yollarını araştırdık!

Merak Uyandırın

Onun gün boyu sizi düşünmesi için bir şeyler yapmaya ne dersiniz? Mesela uyandığında tüm vücudunu okşayın ve öpün. Fakat asla ön sevişme ya da seks pozisyonuna geçmeyin. Bunu akşama kadar beklemesini söyleyin. Tüm gün sizi hayal edecektir.

Hevesli Olun

Onu gerçekten arzuladığınızı bilsin. Gerekirse işi biraz daha derine taşıyarak onun yanında onu hayal ettiğinizi söyleyerek kendinize dokunabilirsiniz. Erkekleri cezbeden bir şey de onu fazlasıyla istemenizdir.

Çıplaklığı Sevin

Erkekler vücudundan utanan kadınları sevmezler. Onunla çırılçıplak sevişmenin zevkine varın ve sınırlarınızı zorlayın. Sizi bu şekilde görmekten tahrik olacak ve sizi düşünmeden durmayacaktır.

Eğlenceli Hale Getirin

Seksi bir görev olarak değil de eğlence olarak yapmaya özen gösterin. Sevişme sırasında herhangi bir role bürünmek onu heyecanlandıracak ve seks monotonluğunu kıracaktır.

Vücudunuzu Sevin

Ondan utanmayın ve vücudunuzu dilediğinizce sergileyin. Erkeklerin hoşuna başka bir şey ise ışıkların altında vücudunuzu incelemektir. Bu zevki ona tattırın.

Ne İstediğinizi Bilin

Özellikle seks ya da ön sevişme sırasında konuşan kadınlar erkekleri çok fazla tahrik ederler. Ona ne yapacağınızı ya da size ne yapmasını istediğinizden bahsedin.

Kendinize Has Bir Hareketiniz Olsun

Erkekler kendi stilinizi belli eden kadınlardan vazgeçemezler. Onunla sevişirken kendi zevk noktanızı belirleyin ve onun kafasında yer etmek için bu stili her sevişmede uygulayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

hosting, host, web hosting, reseller, alan adı, domain transfer