Yatakta Daha İyi Olmanın 8 Yolu

3 Şubat 2016
81 kez görüntülendi

Yatakta Daha İyi Olmanın 8 Yolu

Yargılamayın!

Rahatınıza bakın! Çekinecek hiçbir şeyiniz yok.. Bu ikiniz arasındaki en özel anlardan biri. Eşinizin arzularına karşılık vermekten korkmayın. Sizin de hoşunuza gidecek, göreceksiniz!

Yenilikçi olun!

Tamam, konu başlığımız “Yatakta daha iyi olmanın yolları” olabilir. Ama yatakodasından biraz uzaklaşmaya ne dersiniz? Çok uzaklaşmak istemiyorsanız en azından giyinme odanızı deneyebilirsiniz. Rutin seks hayatınızı geride bırakmaya çalışın, değişiklik her zaman iyidir! Ve unutmayın; erkekler ne istediğini bilen kadınlara bayılır!

Seksi Düşünmekten Çekinmeyin!

Kendinizi bu konuda kısıtlamayın, bir işle meşgulken hatta spor yaparken bile düşünmeniz sizi bu konuda canlı tutacaktır. Hem libidonuz ve beyniniz aslında birbirine bağlıdır. Kafanız başka şeylerle meşgulken bile aklınıza gelmesinin sebeplerinden biri aslında bu.

Şefkat İyidir!
Şefkat hayatınızın her anında hoş karşılayacağınız ve karşılanacağınız bir durumdur. Sevişirken de eşinizi mutlu etmek istiyorsanız onun nelerden hoşlanacağını tahmin etmeniz zor olmayacaktır. Yine de zorlanıyorsanız ve bu konuda tecrübesizseniz bu hakkında bir araştırma yapabilirsiniz! Aşk İlişkiler kategorimiz 7/24 hizmetinizde ne de olsa..:)

Kendinizle İyi Vakit Geçirin!

Mastürbasyon yapmak sizi rahatlatıp, stresinizi azaltacağı gibi sekse daha açık olmanızı sağlayacaktır. Bu da yataktaki çekimserliğinizi azaltacak etkenlerden biri! Eğer eşinizi ihmal ettiğinizi düşünür gibi olursanız, onu sizi izlemeye davet etmenizde bir sakınca yok! Geri çevirmeyeceğine emin olabilirsiniz!

Utanmayın!

İlk yapacağınız iş o ışıkları açmak ya da sabah seksine daha sıcak yaklaşmak olsun! Vücudunuzdan ya da herhangi bir özelliğinizden utanmanıza gerek yok! İnanın; güven, dünya üzerindeki en seksi şeylerden biridir.. Üstelik siz kendinize güvendiğinizde ve seksi olduğunuza inandığınızda herkes buna inanmaya başlayacaktır. Gelgelelim erkekler, konu seks olduğunda sizin şu bir türlü veremediğiniz 5 kiloyu asla fark etmezler!

Yönlendir!

Eğer yatakta iyi olmak istiyorsanız iletişim kurmaktan çekinmemeniz gerekir. Gününüzün nasıl geçtiğini anlatın demiyoruz tabii ki, ama kulağına onu ne kadar istediğinizden bahsedebilir ya da havaya sokmak adına bir kaç kelime söyleyebilirsiniz.

Tek düzeliğe HAYIR!

Sizi onun soymasını beklemekten vazgeçin! İşe onun gözünün önünde soyunmaktan başlayabilir ya da bundan çekiniyorsanız -ki çekinmemelisiniz- onu iç çamaşırlarınızla karşılayabilirsiniz. Bir diğer alternatifimiz de onu soyarak başlamak.. Her türlü fazlasıyla hoşuna gidecektir. Tercih sizin!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

hosting, host, web hosting, reseller, alan adı, domain transfer