Nike Women Week’ten Muhteşem Kapanış

3 Şubat 2016
85 kez görüntülendi

Nike Women Week’ten Muhteşem Kapanış

NTC eğitmenlerinin de yer aldığı Nike Women Week’in İstanbul‘daki finali nike.com/gectimkendimi adresinden kayıt olan yüzlerce kadının katılımıyla Tarihi Esma Sultan Yalısı‘nda yapıldı. Etkinliğe başarılı sporcular Ceylan Arısan ve Işıl Alben‘in yanı sıra Ayşe Tolga, Müge Boz, Ayça Aras, Duygu Akdeniz, Duygu Boztepe, Hande Erçel, Raisa – Vanessa Sason gibi ünlü isimler de katıldı.

Nike’ın, dünyanın önemli noktalarında düzenlediği Nike Women Week Etkinlik Serisi’nin Türkiye‘deki finali İstanbul‘da Tarihi Esma Sultan Yalısı‘nda gerçekleştirildi. Yüzlerce kadının birlikte antrenman yaptığı, tüm gün süren etkinlikte katılımcılar, profesyonel sporcu ve eğitmenlerin antrenmanlarından ilham alınarak hazırlanan Nike+ Training Club programlarıyla tarihi mekanda mükemmel bir spor deneyimi yaşadı.

Geçtiğimiz yıl dünya çapındaki 200.000’den fazla kadın, 2015 Nike Kadın Etkinlikleri kapsamında gerçekleşen yarı maraton, 10K koşusu ve Nike Training Club (NTC)’da pek çok zafer kazanmıştı. Nike, bu yıl da her seviyeden kadın sporcuları desteklemek, yeni deneyimler yaşamalarını sağlamak amacıyla koşu ve antrenmanlardan oluşan Nike Women Victory Tour ve Nike Women Week etkinliklerini dünya çapında düzenliyor. Türkiye‘de 25-28 Ocak tarihleri arasında Mac Kanyon’da bütün hafta süren N+TC antremanlarıyla başlayan Nike Women Week, Esma Sultan Yalısı‘nda tüm gün süren enerji dolu bir spor deneyimi için yüzlerce kadını İstanbul‘da bir araya getirdi.

Nike, Women Week ile eş zamanlı olarak kadınlara ihtiyaç duydukları ilham ve motivasyonu sağlamayı hedeflediği nike.com/gectimkendimi platformunu da hayata geçirdi. Bu online platform, antrenman konusunda tavsiyeler, en son Nike+ Training Club ve Nike+ Run Club egzersizlerine erişim ve üst düzey sporculardan tavsiyelerin yanı sıra markanın kadınlar için yarattığı 8 bölümlük “Margot Lily’e Karşı – Geçtim Kendimi”isimlivideo serisine de yer veriyor. Nike‘ın video serisinin yeni bölümleri 1 Şubat’tan 21 Mart‘a dek her Pazartesi nike.com/gectimkendimi sayfasından takip edilebiliyor.

#geçtimkendimiNike Women Week’ten Muhteşem Kapanış Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

hosting, host, web hosting, reseller, alan adı, domain transfer