Kadınların Gönlünü En Çok Fetheden Çiçek

3 Şubat 2016
76 kez görüntülendi

Kadınların Gönlünü En Çok Fetheden Çiçek

Orkideler hassas ve narin çiçeklerdir. Çiçeklerin kraliçesidir. Hem havalı hem de pahalı bitkilerdir. Görüntüsü ile kadınların gönlünü en çok fetheden çiçektir. Evde bakımını yapmak özel bir bakım gerektirir. Evinizin ısısı ve aydınlık durumu her tur orkidenin yaşaması için uygun olmayabilir. Bunun için ilk adım evinizin ortamına en uygun orkideyi seçmektir.

ISI DERECESİ

Phalaenopsis orkide türü ülkemizin genel iklim sıcaklığına en uygun türdür. Bu orkideler 18-29 derece arasında çok rahat yaşarlar.

GÜNEŞ IŞIĞI

Direkt güneş işigina maruz bırakmayın. Sabah ve akşam saatlerinde güneş ışıkları dik ve keskin geldiğinde stor perdelerin arkasında koruma altina alin, veya eya daha gölge bir yere çekin.

NEM DERECESİ

Orkideler nem sever, onları nemli tutmak önemlidir. Günü belli saatlerinde saksılarını içi su dolu bir altlık içerisinde tutabilirsiniz. Yapraklarını püskürtme aparatı olan bir sulukla ıslatıp nemlendirin

SAKSI ÇEŞİDİ

Saksıları şeffaf olmalıdır. Çiçekçilerden orkide saksısı adıyla temin edebileceğiniz şeffaf saksılarla köklerinin güneş ışığı görmesini sağlayın.

Bu önerileri dikkate aldığınız sürece orkideleriniz çiçeklerini dökse bile tekrar çiçek açacaktır. Sevdiklerinize çiçek olarak Orkide siparişi verin, çünkü orkideler her amaca ve kadın erkek her cinsiyete en uygun çiçek türüdür.

İNDİRİMLİ ALABİLİRSİNİZ

Cicekci.com‘da tüm orkideler %15 indirimli ve internetin en ucuz orkideleri bu adreste. Orkide siparişi vermek için tıklayınız (Kaynak:cicekci.com)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

hosting, host, web hosting, reseller, alan adı, domain transfer