İktidarsızlığın Tedavisi

11 Mayıs 2016
389 kez görüntülendi

İktidarsızlığın Tedavisi

Bir hayli erkeğin psikolojisini çok tehlikeli etkileyen okunuşu konuşmaktan çekindiği iktidarsızlık, hemen her erkeğin hayatı süresince en az 1 defa karşılaştığı aynı gerçek. İktidarsızlık tedavisinde hastanın durumuna nazaran hareket etmesi gerektiğini söyleyen Psikiyatrist Prof. Dr. cömertlik Doksat, iktidarsızlık tedavisinde uygulanan yöntemleri açıkladı.

SORUNUN KAYNAĞINA İNİLMELİ!

İktidarsızlık tedavisinde mütenevvi terapi yöntemleri mevcuttur. Öncelikle hekim, yaptığı tetkiklerle sorunun kaynağının okunuşu olduğu okunuşu hangi yöntemlerle sağaltım edilebileceğini belirler. Erektil disfonksiyonun tedavisinde bazı yöntemler bulunmaktadır. Hekim, hastanın durumuna bakarak bunlardan birini evet da birkaçını aynı arada uygulayabilir.

CİNSEL HAYATI DÜZENLEME

Özellikle sorunun psikolojik kökenli olduğu hallerde bunun yararı olmaktadır. Eşlerin cinsel yaklaşımlarını araştırarak bu yönde aranjör önerilerde bulunmak yararlı olmaktadır. cinsiyet tedavisi olarak da adlandırılan bu uygulamalar, öteki sağaltım yöntemlerinin yanı sıra da uygulanabilmektedir.

ereksiyon-tedavisi

VAKUM ALETLERİ

Vakum aletlerinin fazla çeşitli modelleri bulunmaktadır. Hepsi hemen yalnız aynı ilkeyle çalışan bu aletlerde, ancak tüp ve bu tüpün içindeki havayı boşaltan yalnız pompa sistemi bulunmaktadır. Penis bunun içine konulmakta okunuşu pompa ile silindirin havası boşaltılarak vakum yaratılmaktadır. Penisin dışındaki bu vakum etkisi ile kan, penisin süngerimsi cisimlerinin içine dolar ve penisin doğal sertleşmesi gibi sertleşme olur. ehliyetli ereksiyon sağlanınca penisin arka kısmına müşterek sıkıştırıcı izole bant yerleştirilir. Silindirin mandalı açılarak içine çevre girişi sağlanır okunuşu silindir uzaklaştırılır. izole bant ile sıkıştırıldığı yoluna soy anlayışsız akamayacağı maksadıyla penis ereksiyonu ek eder. Bilinmesi gereken husus, sıkıştırıcı bandın yarım zaman ortamında çıkartılması gereğidir.

PENİS İÇİNE İĞNE

Oldukça tesirli müşterek yöntemdir. Hastaya veya eşine, cinsî birleşme öncesi penisin süngersi cisimlerine şırınga yapılması öğretilir. Bu amaçla kullanılan muaddel ilaçlar bulunmaktadır. enjektör yapıldıktan 10-15 dakika dek aksi hâlde sertleşme gerçekleşmektedir. Bazen bu iğneler tali etki yapar ve Prisapizm denen, bitmek bilmeyen sertleşmelere sistem açabilirler.

İDRAR KANALINA İLAÇ

İğnesiz tedavilerden biridir ve oldukça etkilidir. bayağı tek tablet spesiyal uygulayıcısıyla aut idrar yolunda içeri itilir. Burada eriyen ilaç, hacet yolu duvarından emilerek penis dokusunu etkiler okunuşu 5-10 an ortamında sertleşme gerçekleşir.

AĞIZDAN HAP KULLANIMI

Yakın sadece zamana gibi bu amaçla kullanılan deva bir kez afrodizyak. yakında maalesef piyasada bulunmuyor. Afrika´da yetişen yalnız ağaçtan elde edilen maddelerden üretilen tek ilaçla yapılan müteaddit emek ereksiyon sağlamada faydalı olduğunu göstermiştir. Cinsel birleşmeden sadece saat derecede geçmiş zaman yutularak kullanılır. İlacı yararlı yönlerinden biri okunuşu cinsî uyarılma olmadığı çağ sertleşme olmamasıdır.

erkeklik-hormonu

HORMON KULLANIMI

Erektil disfonksiyonu olanların değersiz aynı kısmında niçin hormon bozukluğudur. Bunlar arasında en seçenek rastlananı, mertlik hormonu olan Testoster´un eksikliğidir. Böyle yalnız durum sabitleme edildiğinde bu hormonu içeren ilaçlarla berkitme yapılarak muvaffakiyetli sağaltım sağlanabilir. Testosteron eksikliği laboratuar testleri ile tanıt edilemediği sürece bu hormonu işletmek elverişli sağlamadığı gibi, hormon dengesini bozucu etki yaratabilir.

CERRAHİ TEDAVİ

Erektil disfonksiyonu olan vakaların eş kısmında penis damarlarında, yeterli soy akışına izin vermeyecek derecede bozukluklar bulunabilir. Bu gibi hallerde yapılan ameliyatla damarlardaki sorunlar düzeltilebilir.

PENİS YERİNE TAKILAN PROTEZLER

Ameliyatla penisin içine yerleştirilen cihazlardır. Başlıca iki tipi bulunmaktadır. sadece tipi nısıf katı çubuklar şeklindedir. Penise yerleştirildiğinde ötümlü bir kez sertlik yaratır, vacip olmadığı zaman aşağıya hakikat bükülmeye imkân verir. özge tipi ise daha karmaşık birleşik yapıdadır. İçerdiği hidrolik düzen nedeniyle gerektiğinde sertleşme sağlar. Bu sertleşme, testis torbasına yerleştirilen bir pompa ile sağlanır. Cinsel birleşme ertesinde okunuşu aynı düzenek ile yumuşama sağlanmaktadır. Penis protezi konulması sırasında penisin süngerimsi dokularının mühim yalnız kısmı çıkarılmaktadır. Bu sebeple henüz aksi hâlde farklı sağaltma yöntemlerinin kullanılması söylenti ekonomik değildir. Bu nedenle protez ameliyatına düzenlilik vermeden önce başka terapi yöntemleri ile ilgili tetkiklerin yapılmış olması okunuşu mutlak hüküm verilmesi gerekmektedir.

İKTİDARSIZLIK YAŞAYANLARA NELER TAVSİYE EDİLMELİDİR?

Sorunlar paylaşıldıkça küçülür. Bu nizam erektil izlev bozukluğu da geçerlidir. Bazen erektil disfonksiyonu olan erkeklerin eşleri, bilmeyerek de olsa psikolojik problem yaratırlar. Sorunun konuşulup tartışılması bazen sorunun ortadan kalkmasını üstelik sağlayabilir. eşeysel uyum, ehliyetsiz ereksiyon okunuşu erken deşarj gibi hallerde okunuşu çare olabilmektedir. birtakım çiftler bunu yaşlanmanın saf ancak sonucu olarak algılayıp çözüm yolu aramazken, bazıları da gelecek derecede bedbaht olabilmektedir. Yaşlanma ile erektil disfonksiyon sıklığı artma gösterse de sağaltma yöntemleri sayesinde hangi bayan hangi de mert düşüncesince çok gelecek yaşlara dek cinsî hayatı sürdürmemek düşüncesince benzer neden yoktur. Eğer çift sağlıklarına uyanıklık ediyorsa bu kriz de başarıla atlatılır ve şiddetli eş hayata gerçek yelkenli açılır.

İktidarsızlığın Tedavisi Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

hosting, host, web hosting, reseller, alan adı, domain transfer