Güzellik & Bakım 2015’te Dünyanın Güzelliğini Yakalayın!

2 Şubat 2016
108 kez görüntülendi

Güzellik & Bakım 2015’te Dünyanın Güzelliğini Yakalayın!

Fiera Milano Interteks Uluslarası Fuarcılık tarafından 23 yıldır düzenlenen Türkiye‘nin en büyük Güzellik & Bakım Fuarı 2015 sektörün önde gelen profesyonellerini, güzellik merkezi sahiplerini ve işletmecilerini, dermatologlarını, doktorlarını, eczacılarını ve kuaförlerini İstanbul Kongre Merkezi- Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’nda 20 bini aşkın ziyaretçiyle buluşturuyor.

Güzellik & Bakım Fuarı 2015 Güzellik, Kozmetik, Medikal, Estetik, Dermatoloji, Spa, Wellness, Saç ve Parfümeri endüstrilerinin en büyük uluslararası marka liderlerine 25 bin m2’lik bir alanda ev sahipliği yapacak. İtalya, Güney Afrika, Hindistan, Tayvan, Güney Kore ve Çin‘ den uluslararası katılımcıların standları Güzellik & Bakım 2015 Fuarı’nda yerlerini alıyorlar.

Fiera Milano Interteks Fuarcılık Genel Müdürü Yeşim Avunduk, uluslararası network ile yürüttüğü başarılı fuarlarla iş dünyasında öne çıkan isim.

Yeşim Avunduk Güzellik & Bakım 2015’le ilgili görüşlerini aktardı:
26 yıl önce Türkiye‘deki güzellik ve bakım sektörlerinde gördüğümüz büyük potansiyel yıllar içinde bölgenin en büyük ve tek profesyonel fuarı olarak gelişti. Türkiye‘nin coğrafi ve siyasi konumu ile Avrupa ve Orta Doğuyu kucaklayan bir fuara dönüştürüyoruz.
2014′ te 425 firma ile 17.425 katılımcı ağırladık. Bu yıl 2015’te %20 artış bekliyoruz. Avrupa‘nın şu anki finansal durumu ve Türkiye‘nin potansiyeli Avrupa‘daki her büyüklükteki firma için avantaj sağlıyor. Türkiye‘nin Avrupa, Kafkaslar ve Orta Doğu‘daki doğal köprü konumu büyük bir potansiyel bizim için.
Güzellik ve Bakım 2015 için en önemli aktivitemiz B2B yani ticari eşleşmedir. Bunun yanı sıra Güzellik ve Bakım’ ın uluslararası satış ve promosyon takımı, veri tabanına ulaşımdaki gücümüz ve popülerliğimiz uluslararası ayrıcalıklı bir platform sunuyor ziyaretçilere.

Estetik Dermatoloji Ürün ve Ekipmanları, Kozmetik & Makyaj Ürün ve Ekipmanlarını, Spa – Wellness & Fitness Ürün ve Ekipmanları, Profesyonel Tırnak Ekipmanları & El-Ayak Bakımı, Saç & Bakım Ekipmanları ve Ürünleri, Paketleme Teknolojileri ve Private Label Ürünleri sektörleri ile ziyaretçiler Güzellik & Bakım 2015 Fuarı’nda buluşacaklar.

İşlerini geliştirmek, görüşlerini tazelemek ve fark edilmek isteyen ziyaretçiler ve sektörün profesyonelleri Güzellik ve Bakım alanlarındaki en yeni ürün ve en son teknolojileri takip etmenin yanı sıra farklı alanlarda bakım ve eğitim programlarıyla kendilerini geliştirme fırsatını yakalayabilecekler.

Ayrıca, bu yıl genişletilen saç bakım özel bölümünde saç şovları, yarışmalar ve seminerler gerçekleştirilecek.

Güzellik & Bakım 2015 Fuarı’nda ‘Saç’ kategorisinde 3 farklı yarışma yer alıyor. Bu yıl kapsamı geliştirilen Saç Bakım Özel Bölümünde İstanbul Bayan Kuaförler Odası saç showları ve seminerler gerçekleştirilecek. 12-15 Mart tarihlerinde 3 ayrı kategoride gerçekleşecek etkinliklerde dünyaca ünlü İtalyan kuaför Filippo Sepe 40 dakikalık prestij şovu sergileyecek.  Yarışmaların ve etkinliklerin düzenleneceği saç bakım özel bölümünde tüm Türkiye‘den katılımcılar yerlerini alacak. Türkiye‘de 7 farklı ilden gelecek olan kuaförler ve alıcılar firmaları ziyaret edecek. 14 Mart Cumartesi İpek Tanrıyar ve 15 Mart Pazar Özge Ulusoy‘un yer alacağı etkinlikler ise Güzellik&Bakım 2015 Fuarı’nda ziyaretçileri ile buluşacak.

Güzellik & Bakım 2015’te Dünyanın Güzelliğini Yakalayın! Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

hosting, host, web hosting, reseller, alan adı, domain transfer