Etkili Öpüşmek Sandığınız Kadar Zor Değil!

3 Şubat 2016
98 kez görüntülendi

Etkili Öpüşmek Sandığınız Kadar Zor Değil!

Dudağa kondurulan şehvetli bir öpücük birçoğumuz için sırları bilinmeyen bir sanattır. Dillere dolanmış Fransız öpücüğü vezninin öpüşme tekniğine incelik katmak için birebir olduğuna dair her türlü bahse girebilirsiniz. Öyleyse vakit kaybetmeden, dudaklarınıza Fransız aromasını tattıracak bu tekniğin esaslarına geçelim.

ZAMANI İYİ KULLANMAK ÖNEMLİ

Dünyanın en iyi aşıkları (bu arada Fransızlardan çıktıkları ender görülür) zamanlama ustasıdırlar. Dudaklarınızı sizinkine adeta tüy gibi hafifçe yaslayarak arzuları kanatlandırmayı iyi bilirler. Dudakların neredeyse iç içe geçerek sımsıkı kenetlendiği öldürücü darbeyi ne zaman indireceklerini de çok iyi bilirler. Zamanlama yetisi belki de müzisyenler, oyuncular ve başarılı borsa tellallarında görülen, kalıtsal olarak kuşaktan kuşağa geçen bir özellik olsa bile, karşı tarafın nefes alışına iyi dikkat edilirse temel kurallar öğrenilebilir.

EĞER NEFES NEFESE KALIRSA…

Eşiniz nefesi kesilmiş bir halde soluk soluğa kaldıysa aşağıdaki A Planı’yla küçük bir deneye girişin. Sevgilinizin soluk alıp verişi sakin ve düzenli ise B Planı’nı devreye sokun. Ama öncelikle temel kuralları gözden geçirelim:

Teknikler: Fransız öpücüğünde ilk kural her kadının kendine özgü bir tarzı olmasıdır.
Bu tarz dilinizin uzunluğu ve çenenizin en fazla ne kadar açılabileceğinin yanısıra cinsel arzunuzun şiddeti ve kişisel beğenileriniz de dahil olmak üzere ağzınızın benzersiz anatomisinden yola çıkarak evrimleşir.

TEKNİKLERİN HEPSİ AYNI

Tekniklerin tümü tarza bakılmaksızın aynıdır. Başınızı yana eğin, dudaklarınızı aralayın, dilinizi eşinizin aralanmış dudaklarının arasından kaydırın, sonra da içeridekileri keşfetmeye başlayın.

Etkili Öpüşmek Sandığınız Kadar Zor Değil! Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

hosting, host, web hosting, reseller, alan adı, domain transfer